O firme

Čo robíme

Veríme, že za viac ako 10 rokov našej činnosti sme nadobudli dostatok skúseností na to, aby sme boli odborníkmi na komplexné dodávky a montáž komínových systémov Schiedel, ktorých sme v počas našej dlhoročnej praxe realizovali už stovky. Dodávame a montujeme vetrací systém AERA. V roku 2011 sme sa stali výhradným distribútorom rakúskych interiérových piecok RIKA, ktoré dodávame a inštalujeme na základe našich odborných školení. 

Služby od A po Z

Naše služby poskytujeme v najvyššej kvalite za dostupné ceny a v dohodnutých termínoch. 
Počas realizácie využívame vlastné pracovné kapacity a technické vybavenie.
 Kvalitu našej práce a odbornej spôsobilosti môžeme preukázať certifikátmi od našich partnerov a záručnou dobou minimálne 60 mesiacov.

 

Sme flexibilní

Ak ste príliš zaneprázdnení pracovnými povinnosťami a pritom staviate dom alebo túžite po novej piecke, ktorá Vás bude hriať, u nás ste a správnej adrese. Prispôsobíme sa Vašim požiadavkám a časovým možnostiam a poskytneme Vám komplexné služby od návrhu až po realizáciu a následný servis. 


Pracujeme pre Vás

Náš zákazník sa stáva naším partnerom. Najdôležitejšiou časťou našej práce je spoznanie potrieb klienta a spoločné hľadanie ideálneho riešenia. Snažíme sa nerobiť všetko a za každú cenu. Vždy sme prístupní rozhovorom o cene!Cena našich prác

Cena za montážne práce závisí od typu a priemeru komínového telesa, určuje sa na meter bežný.
 Cena kompletnej dodávky komínových systémov aj s montážou Vás určite zaujme.
 „Stavebniny“ Vám totiž komín nepostavia.


Kompletná dodávka

Kompletná dodávka znamená dovoz vybraného produktu priamo na stavenisko, odbornú montáž a odobrenie revíznym technikom (revízna správa).

Hore